ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1
    Member

درخواست یک نمونه کد برای درک فرق بین BackgroundWorker و async/await

سلام،
    لطفا یک نمونه کد برای درک فرق بین BackgroundWorker و async/await بفرستید. من یه جایی خوندم BackgroundWorker کد سنکرون را در Background اجرا میکند و برای اجرا کد آسنکرون استفاده از BackgroundWorker اشتباه است. دقیقا متوجه نشدم اجرای کد بصورت آسنکرون مگه چه فرقی با اجرای کد در Background دارد.
    ممنون
    239
    Administrator
    تا جایی که من میدونم...قابلیت async/await به منظور جایگزین شدن با ساختار هایی مانند BackgroundWorker ارائه شده و تا حد زیادی کار برنامه نویسی asynchronous رو راحت کرده....البته چون هر دو این قابلیت ها به خوبی کار میکنند...میشه از هر کدوم که راحترید استفاده کنید.

BackgroundWorker در نسخه 4.5 فریم ورک دات نت به صورت obsolete (منسوخ شده) معرفی شده است.

شاید این آموزشم به دردت بخوره:
    1
    Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmRo نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم...قابلیت async/await به منظور جایگزین شدن با ساختار هایی مانند BackgroundWorker ارائه شده و تا حد زیادی کار برنامه نویسی asynchronous رو راحت کرده....البته چون هر دو این قابلیت ها به خوبی کار میکنند...میشه از هر کدوم که راحترید استفاده کنید. BackgroundWorker در نسخه 4.5 فریم ورک دات نت به صورت obsolete (منسوخ شده) معرفی شده است. شاید این آموزشم به دردت بخوره:
    خیلی ممنون
    0
    Junior Member
    سلام ببخشید من یه برنامه نوشتم که 100 تا تصویر 3مگ رو لود میکنم با حلقه توسط متد1. بعد ارجاع میدم به متد2 توسط متد1.ادیت میکنم روی تصاویر بعد با فراخوانی متد3 توسط متد2 ذخیره میکنم تصاویر رو وقتی این برنامه اجرا میشه کاملا انتظارمو براورده میکنه ولی قبل انجام پروسه یه چند دقیقه ای هنگ میکنه سیستم. یعنی cursor حرکت میکنه ولی تمام فرم از فعال بودن میفته(در توضیح مدل هنگ کردن :رویداد mousehover برای هیچکدوم از کنترل ها فعال نمیشه تا چند دقیقه). حالا راه حل چیه از مدل چند نخی استفاده کنم یا await,async یا هرسه؟
    ساختار برنامه بشکل زیر هست.
    کد:

private void button۱_click(object sender,eventargs e)
    	{
    	Loadimage()
    	}

private void Loadimages()
    	{
    	//imagesLoaded
    	EditImages()
    	}
    	private void EditImages()
    	{
    	//EditedImages
    	SaveImages()
    	}
    239
    Administrator
    سلام...علت هنگ کردن با توجه به توضیحات شما احتمالا در لود کردن تصاویر هستش....بهتره کار لود کردن تصاویر رو به صورت async و یا تو یه نخ دیگه پیاده کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع