ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    mas
    Junior Member

درخواست نوشتن برنامه اندروید برای قطع و وصل اینترنت گوشی از داخل کامیپوتر

سلام
    من برنامه ای رو به شرح زیر نیاز دارم که دقیقا نمی دونم باید با اندروید نوشته بشه یا نرم افزارهای کامپیوتر ( مثل +c یا #C ) در کل خواسته ام رو مطرح می کنم و ممنون می شم اگر راهنمایی کنید و اگر کسی می تونه بنویسه ، با ذکر مبلغ بهم اعلام کنه.

شرح درخواست:
    من لازم دارم تا یک گوشی موبایل رو از طریق کابل یو اس بی ( از طریق وای فای و بلوتوث مورد نیاز نیست و فقط از طریق کابل لازم دارم ) به کامپیوتر وصل کنم و اینترنت گوشی رو روی کامپیوتر استفاده کنم ( تا اینجای کار ساده است و حتی اکثر گوشی ها با وصل شدن به کامپیوتر به صورت خودکار متصل میشن )
    بعد از وصل شدن گوشی به کامپیوتر ، می خوام از طریق کامپیوتر ( تاکید می کنم از داخل کامپیوتر ) بتونم اینترنت گوشی رو خاموش و روشن کنم. ( وای فای رو نمی خوام خواموش و روشن کنم ، بلکه می خوام اینترنت گوشی رو بتونم از داخل کامپیوتر خاموش و روشن کنم )
    ( البته به جای اینترنت ، اگر بتونم کل آنتن گوشی رو از داخل کامپیوتر به حالت هواپیما ببرم و دوباره از حالت هواپیما خارج کنم هم کارم انجام می شه )

سوالم اینکه که کسی می تونه اینو برام بنویسه و اینکه نوشتن این برنامه با اندروید است یا باید با نرم افزارهای کامپیوتر این کارو کرد و یا باید همزمان دو تا نرم افزار باشه که یکی توی گوشی نصب بشه و یکی توی کامیپوتر؟

ممنون از راهنمایتون.
    239
    Administrator
    سلام...میشه برنامشو نوشت (منظورم قطع کردن وای فای یا داده گوشی از کامپیوتر هستش)...شما می تونید پروژه مورد نظرتون رو از بخش سفارش پروژه ارسال کنید تا هزینه و جزئیات دیگه براتون توضیح داده بشه.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع