ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    3
    Junior Member

درآمد طراحی قالب وردپرس؟

با سلام . من تازه اومدم تو این انجمن و یه سوال از بزرگان انجمن دارم . اگه سوالم قبلا پرسیده شده و این تاپیک تکراری هست منو ببخشین . میخوساتم بدونم درآمد طراحی قالب وردپرس و روش اون چیجوریه؟ یعنی یه سایت شبیه ژاکت بزنیم و قالب هامونو بفروشیم . درآمدش خوبه؟ماهیانه بطور میانگین چقد در آمد داره؟ خواهش میکنم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین حتما بهم بگین . با تشکر
    ویرایش توسط امیرحسام : 2020/11/12 در ساعت 10:50
    58
    Administrator
    طراحی سایت با اینکه خیلی کار داره و جزئیات زیادی هم می خواد ولی یکی از شغل های پردرآمد برنامه نویسی است. با اومدن وردپرس هم کارها رو خیلی راحت کرده اگه بتونید یه سایتی بزنید و که قالب های خودتون و سایر کاربران رو توش بفروشید درآمدش خیلی عالی است. هر قالب رو تقریبا می تونید بین 80.000 تا 150.000 هزار تومن برای هر کاربر بفروشید کاربر هم از خریدش حتما راضی است چون اگه بخواد اون قالب رو خودش طراحی کنه خیلی باید زحمت بکشه. اگه بخواهید با سایت های موجود که در این زمینه فعالیت دارن رقابت کنید باید کیفیت کار و سئو سایتتون خیلی عالی باشه تا بتونید کاربران رو جذب سایت کنید. درآمد ماهانه سایت هم بستگی به تعداد کاربران ورودی سایت شما بستگی داره که باید لینک سازی - تبلیغات - و سئو خوب اونا رو توی سایت جذب کنید.
    3
    Junior Member
    بله قطعا همینطوره . ممنونم از راهنماییتون , بنظرتون اگه من حد اقل 100 تا قالب وردپرس رو به فروش برسونم به درآمد منسابی میرسم؟ البته اینو بگم که من 16 سالمه و از همین سن کم رفتم دنبال برنامه نویسی و بازی سازی , الان دارمhtml و css یاد میگیرم و بعد از اونم میرم سراغ php و java script و هنوز کلی راه مونده تا یه قالب ساز حرفه ای بشم . به هر حال ممنونم از اینکه جوابمو دادین
    58
    Administrator
    اگر سیستمی شبیه ژاکت رو بخواهید راه اندازی کنید باید روی قالب های دیگه ای هم که سایر طراحان میارن روی سایتت و بفروش میرسونن هم حساب کنی هر چه بیشتر قالبت زیاد باشه توی جستجو بهتر میاد بالا باید تقریبا هزار تا قالب توی سایتت باشه تا روزانه 1500 - 2000 نفر بازدید داشته باشین. برای آموزش هم Html - Css - javascript - jquery - bootstrap - php - mysql- wordpress - laravel - angular - Rest api - seo - security اینا رو باید یاد بگیرید تا طراح حرفه ای و موفق باشید.
    3
    Junior Member
    بله طبیعتا اینایی که گفتین خیلی مهمن . بازم ممنونم از راهنماییتون
    1
    Junior Member
    سلام. میتونم بگم درآمد خوبی داره. هرچه قدر هم روش کار کنی میتونی بهترین نتایج رو بگیری. البته اینم باید بگم تنها داشتن یک سایت مهم نیست. اینکه برای چه کاری می*خوای باهاش انجام بدی، چه هدفی براش داری و این که چه تعداد کاربرانی رو دوست داری به سمت سایتت هدایت کنی مهمه. اگه میخوای ساییت در رتبه بندی بالا در نتایج گوگل باشه، باید در کنارش سئو سایت رو هم یاد بگیری. من خودم هم وردپرس کار میکنم و هم سئو، اما سئو رو تازه شروع کردم. این نظر من بود.
    0
    Junior Member
    من اینو میدونم که اگه بتونید قالب ها و افزونه های انگلیسی رو ترجمه کنید و بفروشید درآمدتون خیلی خوب میشه. چون خیلی از فزونه های وردپرس هنوز برای زبان فارسی موجود نیستند و همه کسایی که با وردپرس کار میکنن به این افزونه ها نیاز دارند.
    0
    Junior Member
    سلام الان قالب وردپرس زیاد درامد نداره از روزی که ژاکت و راستچین در آمدن دیگه همجا شده سایت های کپی و ترجمه شده من الان سایت هارو کلا خودم مینویسم و کد نویسی میکنم برای سئو یکی از سایت های مشابه که هست براتون میزارم .
    ویرایش توسط سعید سیفی زاده : 2022/05/31 در ساعت 01:51
    0
    Junior Member
    قاعدتا هرچیزی که زحمت کشیده بشه میتونه به ارزش تبدیل بشه و درآمد بیاره ولی بهتره اگه میتونی توی سایتایی مثل Codecanyon کار کنی
    1
    yas
    Junior Member
    با سلام ، پیشنهاد میکنم در همون ژاکت و راستچین قالب ها رو بفروشید . اگر قالب شما حرفی برای گفتن در مقابل رقبا داشته باشه درآمدش خوبه
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کلمات کلیدی این موضوع