ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تسلط در css

0
    Junior Member

تسلط در css

سلام دوستای عزیز من تازه عضو سایت شدم سوالی که داشتم اینکه برای طراحی وب چقدر باید به html مسلط ؟ تمام تگ ها و نحوه استفاده ازشون رو میدونم وقتی یه سایت رو ببینم میتونم طراحی کنم با html و css اما مشکلم اینکه وقتی سورس کد های سایت ها رو میبینم کلی با کد های من متفاوته و این باعث میشه که احساس کنم کد نویسی بدی انجام دادم با اینکه با طراحی سایت هیچ تفاوتی ندارن و تفاوتشون در کد هاست اگه کسی کمکم کنه خوشحال میشه برنامه نویسی رو هم تازه شروع کردم ممنون میشم کمکم کنید
    239
    Administrator
    سلام...خوب اگه مباحث پایه html و css و js رو میدونید....برای اینکه حرفه ای تر بشید....چن تا سایت رو انتخاب کنید...به ترتیب ظاهری (یعنی ساده، متوسط و پیچیده)...و اونا رو به صورت static طراحی کنید...یعنی نیاز نیست...کدهای سمت سرور رو بنویسید...فقط اون چیزایی که میبینید رو طراحی کنید....و دیدن سورس کد سایر برنامه نویس های حرفه ای هم می تونه خیلی کمکتون کنه (مثلا github که پره ا سورس کدهای رایگان)..بعد از اون هم میتونید از html، css و js به صورت عادی برای طراحی سایت استفاده کنید...و هم میتونید از فریم ورک ها و کتابخانه هایی جدید مثل angular و reactjs استفاده کنید....منظورتون از اینکه کد سایت ها با مال من متفاوته چیه؟
    0
    Junior Member
    خیلی ممنون که راهنماییم کردین

منظورم این هست وقتی view page source یک سایت رو میبینم اصلا شبیه کد نویسی من نیست مثلا من صفحه اول facebook رو با html , css طراحی کردم اما وقتی view page source صفحه اول facebook رو میبینم اصلا کد هاش با من متفاوت هستش و این باعث میشه احساس ناامیدی کنم با اینکه طراحی های هر دو یکی هستش
    0
    Junior Member
    http://s12.picofile.com/file/8399436...enshot_36_.png

این طراحیم با html و css هستش صفحه اول فیسبوک و اینم بگم مدت زیادی نیست شروع کردم و فقط html و css رو میدونم اگه ممکنه نظرتون رو بگین و راهنماییم کنین تا جایی که امکانش هست متشکرم
    5
    Junior Member
    سلام منم اولا اینجوری بودم اما زیاد مهم نیست! یه بخشی از تفاوت بخاطر اینه که اون سایتا از فریم ورک های خاصی استفاده می کنن و کلا روش کار خودشونو دارن! بخشی از سایت هم توسط همون فریم ورک و جاوا اسکریپت ساخته میشه! که شاید شما در حالت عادی اصلا نبینیشون! یه بخش دیگش شاید مربوط به مسائل مربوط به responsive بودن سایت میشه! یعنی کدهایی مینویسن که شاید شما لزومشو درنیابی!
    ویرایش توسط سعید سیفی زاده : 2020/06/10 در ساعت 10:17
    0
    Junior Member
    خیلی ممنونم از پاسختون خیلی خیلی متشکرم
    ویرایش توسط سعید سیفی زاده : 2020/06/10 در ساعت 10:18
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع