ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    Junior Member

استخراج داده از سایت

دوستان عزیز سلام بنده برنامه نویسی بلد نیستم. چند ماه قبل برنامه ای رو برای استخراج اطلاعات از یه سایت سفارش دادم و یکی از اساتید با استفاده از ویژوال استادیو برام آماده کرد. سورس برنامه رو هم گرفتم و امکان ویرایشش رو دارم. مشکلی برام پیش اومده و متاسفانه برنامه نویسم دیگه مدتیه آنلاین نمیشه و مسیر ارتباطی دیگه باهاش ندارم. ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه روش کار اینه که لیستی از داده های مورد نظرم رو به نرم افزار میدم و نرم افزار از سایت مربوطه داده های درخواستی من رو استخراج میکنه. تا اینجا مشکلی نیست. فقط اگه توی لیست من موردی وجود داشته باشه که داده مربوط به اون توی سایت موجود نباشه نرم افزار فریز میشه دیگه کلا. خطی از برنامه که باعث فریز میشه اینه: var obj = JsonConvert.DeserializeObject(data);
    میخاستم ببینم راهی هست که بشه تعریف کرد اگر داده مورد نظر وجود نداشت یا خالی بود نرم افزار منتظر نمونه و بره سراغ داده های بعدی؟
    239
    Administrator
    سلام...میشه درستش کرد...اگه میتونید سورس رو قرار بدین تا بررسی شه...اگه نمیتونید اینجا بفرستین سورس رو میتونید از طریق پشتیبانی سایت ارسال کنید تا بررسی شه.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع