در این بخش میخوایم به سوال یکی از کاربران سایت در خصوص نحوه تبلیغ اپلیکیشن که در گفتگوی آنلاین مطرح کرده بود پاسخ بدیم و راهنمایی یکنیم.
سوال کاربر: من یک اپلیکیشن اندرویدی ساختم و برنامه نویسی و طراحی گرافیکی اون تموم شده و آماده ارائه در بازار و خدمات رسانی هست، حالا می خوام اون رو تبلیغ کنم. می خواستم ببینم اگه بخوام برای تبلیغات از ویدیو استفاده کنم باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟

پاسخ و راهنمایی:
برای ساخت یک ویدیو تبلیغاتی برای اپلیکیشن، می توانید از ابزارهای ساخت ویدیو مانند Adobe Premiere یا Final Cut Pro استفاده کنید. اگر زمان و تخصص لازم برای استفاده از این ابزارها را ندارید، می توانید از ابزارهای ساخت ویدیو آنلاین مانند Animoto یا Biteable و یا Powtoon استفاده کنید. این ابزارها به شما اجازه می دهند تا با استفاده از قالب های آماده، انیمیشن های جذاب، تصاویر و ویدیوهای ضبط شده، یک ویدیو تبلیغاتی حرفه ای و جذاب بسازید.
برای ساخت ویدیو تبلیغاتی خود، ابتدا باید یک ایده خلاق و متفاوت برای تبلیغاتتان پیدا کنید. سپس، می توانید از انیمیشن ها، تصاویر، ویدیوهای ضبط شده، موسیقی و صداهای مختلف استفاده کنید تا یک ویدیو تبلیغاتی جذاب و جذاب بسازید. همچنین، باید مطمئن شوید که ویدیو تبلیغاتی شما قابل فهم و آسان برای مخاطبان شما است و نشان دهنده ویژگی های برتر و مزایای اپلیکیشن شما باشد.
در نهایت، پس از ساخت ویدیو تبلیغاتی خود، می توانید آن را در شبکه های اجتماعی، وب سایت خود و یا در فروشگاه اپلیکیشن ها به عنوان تبلیغات برای جذب کاربران و افزایش دانلود اپلیکیشن خود استفاده کنید. همچنین بهتر است از شرکت های بازاریابی هم کمک بگیرید تا برای شما بازاریابی اپلیکیشن انجام بدن.