ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    Junior Member

تبدیل سایت به برنامه

سلام و خسته نباشید . من می خواهم با استفاده از برنامه نویسی اندروید یک سایتی برای مثال سایت فیسبوک را تبدیل به برنامه کنم. اگر شما راهنمایی در این خوصص دارین ممننون میشم راهنماییم کنین
    239
    Administrator
    سلام...باید از API استفاده کنید..البته اگه اون سایت مد نظرتون API داشته باشه...اگه میخواید با html و css و js برنامه اندروید بسازین، میتونید از فریم ورک هایی مثل ionic استفاده کنید.
    0
    Junior Member
    سلام . خیلی ممنون از پاسوخگویی تون. اگر سایتی را که api نداشته باشه بخوایم خودمون طراحی و بسازیم(برنامه نویسی اندروید) باید چه کار کنم و .. اگر راهنمایی دارین خیلی ممنون میشوم
    0
    Junior Member
    مثل همون سایتی که مثال زدم . یعنی سایت فیسبوک مثلا . چگونه تبدیل به برنامه کنیم . یعنی یه برنامه ساده که سایت فیسبوک را در خودش اجرا می کنه (مرورگر داخلی)
    0
    Junior Member
    سلام . میشه یه منبع خوب یا اگر خودتان می توانید . بهم webview را توضیح دهید که چگون یک سایت را با آن باز کنم
    239
    Administrator
    خودم برنامه نویسی اندروید کار نکردم....ولی شاید این آموزش به دردتون بخوره:
    1
    Junior Member
    همونطور که دوستمون اشاره کردن ساده ترین راه ساخت نسخه WebView هست. یعنی وب سایت شما رو در قالب یک اپلیکیشن ارائه میده. مثل یه مرورگر میمونه با این تفاوت که آدرس باری وجود نداره که کاربر بخواد آدرس سایت رو وارد کنه و وب سایت مدنظرتون به طور خودکار لود میشه. اگه آموزش فارسی شو خواستین این لینک رو مطالعه کنید: https://android-studio.ir/android-webview
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع