ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    Junior Member

Lightbulb برای ساختن یک سرور قدرتمند برای بازی های 5به5.

با سلام.من دارم c++میخونم.خیلی هم برام جذابه و قابل درک هستش.میخوام بدونم برای اینکه یه سرور بسازم ک بشه تووش بازی رو به صورت 5به5 بازی کرد. دارم راهمو درست میرم؟من 3 روزه شروع کردم.و الان بخش توابع رو دارم تموم میکنم.ن اینکه فقط بخونم.یاد گرفتم.ممنون میشم یه راهنمایی کنید در مورد هدفم.با تشکر
    0
    Junior Member
    قبل از این آشنایی با هیچ زبان برنامه نویسی دیگه ای نداشتین؟
    0
    Junior Member
    ن عزیز.ولی خوب دارم جلو میرم.چنتا برنامه هم ساختم برای همین برنامه ای ک در نظرم هست.خوب پیشرفتم.ولی بازم بدون کمک نمیشه کاری کرد
    0
    Junior Member
    c++ بهترین زبان برای ساخت بازی هست ولی سخته. هم سرعتش بالاست و هم کنترل روی همه چیز مثل گرافیک و ... داری. محیط برنامه نویسیت چیه؟ visual studio? یا چیز دیگه؟
    (منم دوست دارم این کار رو. اگه امکانش باشه با هم کار کنیم بد نیست. من چندتا زبان دیگه هم بلدم ولی c++ کار نکردم)
    0
    Junior Member
    با برنامه devدارم کار میکنم.چون استادم داره با اون برنامه تدریس میکنه.حرفه شما درسته و کار یه نفر نیس ک برنامه ب این بزرگی رو تنهایی بسازه.البته میشه ساختا ولی تایمی ک براش میشه با تعدادی همکار گزاشت چند برابر میشه وقای تنهایی.لطفا تلگرام پیام بدید بیشتر اشنا بشیم.09055794358
    @storm_gg_bet
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع