ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    Junior Member

حذف تیکه از شی در css

<p>
    سلام ، توی css با کد border-radios میشه گوشه ی عناصر رو گرد کرد. مثلا اگه مقدارش 50% باشه شکل دایره ای تحویل میده. ینی چهار گوش مربع رو حذف کرد و اونچه پشتشه رو نشون میده. من اگه بخوام تیکه ای از داخل شی رو حدف کنم چیکار کنم ؟ مثلا گوشه سمت راست بالا یه دایره حذف شده باشه ( تو عکس ببینید ) سایت زیر هم نمونه ای که دارم کار میکنم ، بعد از ورود رو دکمه ی تست کلیک کنید ببینید که تصویره و اون گوشه سمت راست و چپ بالا نیاز به این کار دارند. fanousgroup آدرس تصویر : http://test.fanousgroup.com/1411.JPG</p>
    239
    Administrator
    الان میخواید خروجی مثل اون عکسی که گذاشتین بشه؟...یعنی گوشه بالا یه دایره درست کنید؟
    0
    Junior Member
    بله گوشه سمت راست و چپ یه دایره درست بشه که از شی حذف بشه و پشتش نشون داده بشه انگار که اصلا اون تیکه رو نداره.
    0
    Junior Member
    در تصویر زیر یک شی میخوام که نقاط تعیین شده با مقدار درصدی که مثلا تو تصویر هست شفاف بشن. شفافیت 100 درصد هم ینی اون مختصات و اون ناحیه بدون بک گراند باشه.
    0
    Junior Member
    و اینکه نمیتونم یک شی هم رنگ بک گراند سایت بزارم چون بک گزاند رنگش متغیر هست.
    239
    Administrator
    تا جایی که من میدونم نمیشه اینکاری که تو عکس هست رو با سی اس اس انجام داد....به نظرم بهتره تو فتوشاپ یه مستطیل درست کنید و گوشه هاشو بردارید (با فرمت png).... اینطوری دیگه نیازی نیست رنگ گوشه ها رو تغییر بدین.
    0
    Junior Member
    <p>
    من همین کارو کردم اما برای واکنش پذیری سایت در مانیتور ها مختلف مشکل دارم ، شاید یه کار دیگ ای کردم ولی این طرح خیلی خوب بود.</p>
    <p>
    مرسی از راهنمایی هاتون.</p>
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع