ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    Junior Member

Question فیلم آموزش گزارشگیری استیمول در اکسس با زبان سی شارپ شرکت اورانوس تاک

باسلام بر تمام مدیران واعضای سورس سرا درخواست فیلم آموزش گزارشگیری استیمول در اکسس با زبان سی شارپ از شرکت اورانوس تاک را دارم ... خواهشا اگه فیلم کامل در مورد گزارشگیری در اکسس با زبان سی شارپ از این شرکت را دارید برام بفرستید ، از بابت هزینه هم مشکلی نیست هر چی باشه پرداخت میکنم. باتشکر
    ویرایش توسط hassan : 2019/12/23 در ساعت 19:53
    4
    تو سایت دوره آموزش WPF در سی شارپ رو داریم که بخش سوم از قسمت 5 اون آموزش مربوط به گزارش گیری از طریق نرم افزار استیمول سافت (Stimulsoft Reports) هست که می تونه کمکتون کنه. این آموزش رو می تونید از آدرس زیر بررسی کنید:

0
    Junior Member
    باسلام خدمت آقای سیفی زاده عزیز بابت پاسخ به سوال بنده من فایل تصویری این آموزش رو کامل دارم . اما من آموزش گزارشگیری با استیمول در اکسس بوسیله سی شارپ از شرکت اورانوس تاک رو میخواستم چون واقعا آموزشیارش خیلی جالب و زیبا توضیح میده. خواستم بگم اگه در آرشیو خود از این شرکت اورانوس تاک دارید برایم بفرستید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع