ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    Junior Member

مشکل در اجرای برنامه بدون وابستگی به ویژوال استادیو

سلام من برنامه ای رو با ویژوال استادیو ۲۰۱۹ به زبان سی پلاس پلاس نوشته و کامپایل میکنم.این برنامه در بعضی سیستم ها و یا ویندوز ها به درستی کار میکند ولی در بعضی سیستم ها اجرا نمیشود و تنها زمانی اجرا میشود که ویژوال استادیو ۲۰۱۹ رو در اون سیستم نصب کنیم.چرا اینطور میشه و چطور مشکل رو حل کنیم.با نصب ویژوال استادیو چه چیزی نصب میشه و چطور میتونیم اون ها رو بدون نصب ویژوال استادیو داشته باشیم؟؟به واسطه نصب فایلی کم حجم و سبک تر که نیاز نباشه چند گیگ ویژوال استادیو رو نصب کنیم و همینطور که گفتم در بعضی سیستم ها نیاز به نصب ویژوال استودیو نیست.ممنون کمک کنید مرسی.
    239
    Administrator
    سلام...دقیق نمیتونم بگم...ولی ممکنه از فریم ورک دات نت استفاده کرده باشین تو برنامتون و چون این فریم ورک تو بعضی از سیستم هایی که تست کردین نصب نبوده...برنامه شما هم اجرا نشده...فایل های این فریم ورک به همراه ویژوال استودیو نصب میشن...به خاطر همین بعد از نصب ویژوال برنامه کار میکنه...اگه این موردی که گفتم نباشه....کد رو قرار بدین تا بررسی شه.
    0
    Junior Member
    ممنون مساله اینه هرچی که حدس میزنم که همراه ویژوال استادیو نصب میشه و فایل نصبیش موجوده رو من نصب میکنم.اما مشکل حل نمیشه.پس از کلی ازمون و خطا فهمیدم که دقیقا بلافاصله بعد از اینکه این بخش زیر نصب میشه برنامه ی من هم میتونه اجرا بشه.یعنی برنامه ی من گیر همین یک بخشه.این بخش هم اینه
    Microsoft.visualCpp.RuntimeDebug.14
    تصویر رو ببینید
    https://s4.uupload.ir/files/img_2021...8_170_6gvd.jpg

حالا این بخش چیه دقیقا و چطور میتونیم داشته باشیمش بدون نصب ویژوال استادیو سوال اینه فکر میکنم.من تمام c++ redistribute کل نسخه ها و پکیجشو نصب کردم باز حل نمیشه.تمام فریم ورک هایی که به ذهنم اومد رو نصب کردم ولی حل نشد.و جالب اینجاست بعضی سیستم ها همونطور که گفتم بدون دغدغه و نصب ویژوال اکی هستن.به نظرتون چه فایلی رو میتونم پیدا کنم نصب کنم و تست کنم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع