ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    Junior Member

Unhappy تمدید عضویت اعضا

سلام،
    من یه سامانه راه انداختم که اعضا میان و توش ثبت نام میکنن. بعد از بررسی اطلاعاتشون و فیش پرداختیشون اپراتور عضویت تاییدشون میکنه و از تاریخ تایید به مدت یکسال از امکانات سایت استفاده میکنن و تاریخ شروع و اتمام عضویت توی دیتابیس ذخیره میشه. پس از یکسال و انقضای عضویت در صفحه اول پروفایلشون پیغام میده باید تمدید عضویت انجام بدن.حالا باید مجددا فیش پرداختی جدید را آپلود کنن تا عضویتشون یکسال دیگه تمدید بشه و تاریخ جدید در دیتابیس درج بشه و امکانات مجددا فعال بشه.
    از PHP و MySql استفاده کردم.
    الان که میخوام برای تمدید عضویت کد بنویسم گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم.
    دنبال الگوریتم حل این مساله هستم، اینکه تو دیتابیس چه فیلدهایی استفاده کنم و الگوریتم برنامه چطور باشه که تا چند سال روی همون اطلاعات اعضا بشه تمدید انجام بگیره و کدنویسی مجدد نخواد.

ممنونم
    58
    Administrator
    برای اینکه بتونید این مسئله رو حل کنید باید کار های زیر رو انجام بدین:

اول اینکه باید یه جدول داشته باشین تا وقتی هر کاربر بخواد حق عضویت واریز کنه اونجا ذخیره بشه داخل اون جدول کد کاربر - مبلغ پرداختی - تاریخ شروع - تاریخ پایان باید ثبت بشه.

بعد وقتی هر کاربر وارد سیستم شد باید اون جدول رو با کد کاربر فیلتر کنید ببینید آیا اصلا این کاربر حق عضویت واریز کرد یا نه اگه نکرده باشه باید پیغام بدین که باید واریز انجام بده ولی اگه چیزی توی لیست موجود باشه باید ببینید که تاریخش با تاریخ فعلی سیستم می خونه یا نه پس برای این کار باید تمام رکورد های ثبت شده رو پیمایش کنید و یکی یکی تاریخ سیستم رو با تاریخ پرداختی و تاریخ پایان بررسی کنید که ببینید آیا تاریخ فعلی سیستم بین تاریخ عضویت و پایان قرار داره یا نه اگه بود یعنی واریز کرده و اوکی هستش اگه چیزی پیدا نشد یعنی زمانش گذشته با پیغام باید راهنمایی کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع