ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    Junior Member

Exclamation مشکل در اجرای کد ها

سلام من دیشب برای اولین بار برنامه Dev-c++ را نصب کردم و موقع اجرا با یک اروری رو به رو شدم و گزینه yes و no داشت که من یس رو زدم و رفتم تو. کد زدم و به راحتی اجرا میشد هیچ مشلکی نداشت. امروز صبح که دوباره خواستم برنامه رو باز کنم بازهم همین ارور اومد و من یس رو زدم کد رو زدم بدونه هیچ مشکل و وارنینگ کنسول میومد بالا ولی هیچی نمایش نمیده. از برنامه اومدم بیرون دوباره no رو زدم بازم همینجور.حذف کردم دوباره نصب کردم و همچنین از سایتای دیگه دانلود کردم هیچ فایده ای نداشت. اگه کسی میدونه کمک کنه لطفا
    239
    Administrator
    اگه میتونید متن خطا و سورس کد برنامتون رو اینجا قرار بدین تا بررسی شه.
    0
    Junior Member

Exclamation مشکل در اجرای کد ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AmRo نمایش پست ها
    اگه میتونید متن خطا و سورس کد برنامتون رو اینجا قرار بدین تا بررسی شه.
    سلام این هستش که هر سری هم میاد.
    http://s2.picofile.com/file/8371313242/Untitled.png
    و باید بگم کد ها هیچ مشکلی نداره و کنسول خالی باز میشه
    ساده ترین کد رو هم امتحان کردم بازم هیچی هیچی نمایش نمیده.
    239
    Administrator
    فایل نصبی برنامه رو از کجا دانلود کردین؟...چیزی که تو عکس گفته اینه که فولدر lib32 که کتابخانه های مورد نیاز برنامه برای کامپایل کردن کد توشه وجود نداره تو محل نصب برنامه....به نظرم تو یه درایو دیگه به جز سی هم نصب کنید اگه بازم همین مشکلو داشت...از نرم افزارهای مشابه مثل CodeBlocks استفاده کنید.
    0
    Junior Member
    <p>
    با سلام و عرض وقت بخیر ببخشید یک سوال داشتم من نرم افزار کد بلاکز رو نصب کردم ولی برنامه رو اجرا می کنم خطای کامپایلر میدهد. هر چقدر هم نصب می کنم نرم افزارهای مربوطه را ولی مشکل حل نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید</p>
    <p>
    mingw32-gcc.exe -Wall -g -std=c90 -c &quot;E:\Electrical Learning\Progamming\C programming\FVRC10105 \Files[/url] and Codes\project_9\main.c&quot; -o obj\Debug\main.o mingw32-gcc.exe: error: CreateProcess: No such file or directory Process terminated with status 1 (0 minute(s), 0 second(s)) 1 error(s), 0 warning(s) (0 minute(s), 0 second(s))</p>
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع