مشخصات

زبان

C

بانک اطلاعاتی

فایل ها

c

۲۲,۰۰۰ تـــــومان

سورس مدیریت کتابخانه پیشرفته به زبان C

  • دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
  • بازدید ۱,۳۸۶ نفر

تصویر advanced-library-management-program-in-c_7687 سورس مدیریت کتابخانه پیشرفته به زبان C

سورس مدیریت کتابخانه پیشرفته به زبان C

در این بخش سورس مدیریت کتابخانه پیشرفته به زبان C را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه اجرا شدن پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

یکی از پروژه های رایج که اغلب در دانشگاه ها به دانشجویان داده می شود، پروژه مدیریت کتابخانه است که ما در این بخش سورس کد این پروژه به زبان برنامه نویسی C را قرار داده ایم. سورس کد این پروژه همه مواردی که برای کار با فایل ها لازم است بدانید را دارد و شما با مشاهده سورس کد آن نحوه انجام عملیات های رایج بر روی فایل مانند خواندن، نوشتن، ویرایش، جستجو و حذف را یاد بگیرید.

امکانات پروژه

این پروژه از بخش های مختلفی تشکیل شده است و می توانیم آن را یک پروژه مدیریت کتابخانه پیشرفته بدانیم. بخش های برنامه عبارت اند از:

مدیریت کتاب ها

این بخش شامل گزینه هایی برای مدیریت کتاب ها یعنی افزودن، حذف، ویرایش، جستجو (بر اساس نام، کد و نویسنده)، مرتب سازی (بر اساس نام و تاریخ)، نمایش وضعیت کتاب، نمایش همه کتابها است.

مدیریت اعضا

این بخش شامل گزینه هایی برای مدیریت اعضای کتابخانه شعنی افزودن، حذف، ویرایش، جستجو، مرتب سازی و نمایش همه اعضا است.

مدیریت امانات

این بخش شامل گزینه هایی برای مدیریت امانات یعنی امانت دادن، تحویل کتاب امانت گرفته شده و نمایش لیست کتاب های امانت گرفته شده است.

تنظیمات کاربر اصلی

این بخش شامل گزینه های تغییر رمز ورود، پشتیبان گیری و خروج از برنامه است.

هر یک از موارد گفته شده در بالا دارای یک شماره است که با وارد کردن آن می توانید وارد بخش مورد نظر خود شوید. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض برنامه admin است. این برنامه با استفاده از برنامه Dev C++ نوشته شده است که می توانید آن را از لینک مورد نظر دانلود کنید.

قسمت های از سورس کد

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۷۶۸۷
زبان:
C
فایل ها:
c
قیمت:
۲۲,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است