مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۱,۰۰۰ تـــــومان

سورس انیمیشن درخت دودویی به زبان سی شارپ

  • دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
  • بازدید ۳۰۷ نفر

binary tree visualization in c sharp 8322 تصویر

سورس انیمیشن درخت دودویی به زبان سی شارپ

در این بخش سورس انیمیشن درخت دودویی به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

مفهوم انتزاعی که به منظور شبیه سازی این ساختار استفاده می شود، درخت نام گرفته است. یکی از مهم ترین مدل داده های علوم کامپیوتر، مدل داده درخت می باشد. یک درخت را می توانیم به شکل چندین مجموع از نقاطی که گره نام دارد و مجموع های از خطوط به نام یال تعریف کنیم، به این صورت که وظیفه یک یال، این است دو گره مجزا را به یکدیگر متصل کند.

ویژگی های یک درخت

یک درخت حتما باید ریشه داشته باشد. بنابراین یکی از گره های آن متمایز شده و به عنوان ریشه در نظر گرفته می شود. هر گره در یک درخت به وسیله یال به گره دیگر متصل می شود. یک گره احتمال دارد که صفر یا چند فرزند داشته باشد. به جز گره ریشه، گره های دیگر فقط یک گره پدر دارند. دنباله ای از پدرها که مسیر حرکت از یک گره را مشخص می کند، همیشه منحصر به فرد می باشد. در نمایش درخت ها در کامپیوتر اغلب، ریشه در بالاترین سطح و پدرها بالای فرزندان قرار می گیرند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۸۳۲۲
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است