کتاب آموزش فریم ورک CodeIgniter (کدایگنایتر) به صورت PDF فارسی

  • چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
  • بازدید ۳,۴۱۰ نفر

codeigniter framework book learning 920 تصویر

کتاب آموزش فریم ورک CodeIgniter (کدایگنایتر)

در این بخش دانلود کتاب آموزش فریم ورک CodeIgniter (کدایگنایتر) را برای شما آماده کرده ایم که توسط حمید رضا پهلوان در ۱۲۳ صفحه نوشته شده و در قالب فایل PDF است. در ادامه به معرفی فریم ورک کدایگنایتر پرداخته و لینک دانلود کتاب آموزش فارسی CodeIgniter قرار داده شده است.

فریم ورک CodeIgniter (کدایگنایتر)

فریم ورک کدایگنایتر (CodeIngiter) یکی از فریم ورک های تحت وب و با زبان برنامه نویسی PHP می باشد که به صورت رایگان و اوپن سورس در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است. این فریم ورک بر اساس معماری معروف Model View Controller یا همان معماری MVC است که باعث می شود قسمت منطقی سایت از قسمت ارائه جدا شود و به برنامه نویسان امکان ساخت صفحات وب داینامیک را می دهد. اولین نسخه این فریم ورک در ۲۸ فوریه ۲۰۰۶ منتشر شد و آخرین نسخه آن یعنی نسخه ۳ نیز در سال ۲۰۱۵ انتشار یافت. استفاده از فریم ورک کدایگنایتر باعث می شود تا کار توسعه نرم افزار در سنجش با کد نویسی از ابتدا شتاب یابد.

یاد گیری فریم ورک CodeIgniter

یاد گیری فریم ورک CodeIgniter بسیار راحت بوده و نیاز نیست مدت زیادی را صرف یاد گیری آن کنید و برای کسانی که قصد طراحی و ساخت نرم افزار های تحت وب با تمام قابلیت های ممکن را دارند بسیار مناسب می باشد. این فریم ورک از سرعت و کارایی بسیار خوبی برخوراد است به طوری که سازندگان آن برای پیدا نمودن فریم ورکی بهتر از نظر سرعت و کارایی شما را به چالش می کشند. به جرات می توان گفت که فریم ورک کدایگناتیر یکی از بهترین گزینه ها به منظور اجرا بر روی هاست های به اشتراک گذاشته شده می باشد و مختص افرادی است که به دنبال جایگزینی مناسب برای فریم ورک ها یا قالب های کاری سنگین می گردند.

 

باکس دانلود
شناسه:
۹۲۰
صفحات:
۱۲۳ صفحه
زبان:
فارسی
فرمت فایل:
PDF
اندازه فایل:
۷۰۴ کیلوبایت
کتاب های مرتبط
کتاب مرجع کامل جاوا

بازدید ۴۲۴۵ نفر
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است