کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و زبان برنامه نویسی C++ به صورت PDF

  • پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
  • بازدید 299 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
    Loading...

cpp programming language book pdf 668 کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و زبان برنامه نویسی C++ به صورت PDF

کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و زبان برنامه نویسی C++

در این بخش کتاب آموزش برنامه نویسی با عنوان آموزش مبانی کامپیوتر و زبان برنامه نویسی C++ برای شما آماده کرده ایم که در ادامه می توانید توضیحاتی در مورد این کتاب مشاهده و آن را دانلود کنید.

معرفی کتاب

این کتاب آموزشی که به زبان فارسی نوشته شده است، به صورت فایل PDF در ۵۳۰ صفحه ارائه شده است. شما با مطالعه این کتاب در ابتدا با مفاهیم و مبانی کامپیوتر و همچنین فلوچارت و اصول پایه ای برنامه نویسی آشنا می شوید و بعد از آن وارد دنیای برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس خواهید شد. نویسنده این کتاب آن تمامی مفاهیم مهم و کاربردی زبان C++ همچون دستورات ورودی – خروجی، دستورات حلقه و تکرار، آرایه ها و توابع، شی گرایی و غیره را به صورت گام به گام و با زبانی ساده آموزش داده است. هدف ما از قرار دادن این کتاب آموزشی در سایت افزایش سطح علمی کاربران ایرانی می باشد و قطعا با مطالعه این کتاب چیز های جالب و جدید یاد خواهید گرفت.

معرفی زبان برنامه نویسی C++

زبان برنامه نویسی C++ یکی از زبان های پرطرفدار در میان برنامه نویسان می باشد که برای شروع کار برنامه نویسی بسیار مناسب می باشد. با یاد گیری یک زبان برنامه نویسی، دید شما به دنیای کامپیوتر و برنامه نوسی بسیار گسترده تر می شود و همچنین برنامه نویسی، چگونگی فکر کردن برای حل مشکلات را به ما یاد می دهد. زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یک زبان قدرتمند می باشد که هم قابلیت های زبان های سطح بالا و سطح پایین را دارد. از امکانات و قابلیت های این زبان می توان به نوشتار آزاد، انواع داده ایستا، پشتیبانی از برنامه نویسی ساخت یافته، چند مدلی بودن، برنامه نویسی شی گرا و همچنین برنامه نویسی جنریک اشاره کرد. اکثر برنامه ها و بازی های مشهور که تا به امروز مشاهده کرده اید، با استفاده از زبان برنامه نویسی C++ ساخته شده اند.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    صابر کریمی چهارشنبه , ۴ بهمن

    سلام میشه کتاب برنامه نویسی سی پلاس پلاس جعفر نژاد قمی رو هم تو سایت بزارید هر چی سرچ کردم همچین کتابی پیدا نکردم. متشکرم خسته نباشید.

مشاهده لیست کامل