مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۱,۰۰۰ تـــــومان

سورس الگوریتم دایجسترا (Dijkstra) به زبان سی شارپ

  • شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹
  • بازدید ۵۲۶ نفر

dijkstra algorithm in c sharp 8620 تصویر

سورس الگوریتم دایجسترا (Dijkstra) به زبان سی شارپ

در این بخش سورس الگوریتم دایجسترا (Dijkstra) به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

بعد از اجرا شدن برنامه کاربر می تواند با double-click کردن گره جدید بر روی صفحه آبی رنگ ایجاد کرده و با کلیک بر روی دو گره و مشخص کردن طول مسیر، آن دو گره رو به هم وصل کند. در پایان با استفاده از کلیک راست باید مبدا و مقصد نیز مشخص شود. بعد از آن با کلیک بر روی گزینه “یافتن کوتاه ترین مسیر” کوتاه ترین مسیر با رنگ زرد مشخص می شود.

الگوریتم دایجسترا (Dijkstra) یکی از الگوریتم هایی است که برای پیدا کردن کوتاه ترین مسیر مورد استفاده قرار می گیرد. این الگوریتم توسط دانشمند هلندی به نام ادسخر دیکسترا در سال ۱۹۵۹ میلادی ارائه شده است. در نظریه گراف از این الگوریتم برای پیمایش گراف استفاده می شود. الگوریتم Dijkstra با نام “کوتاه ترین مسیر تک منبع” نیز شناخته می شود.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه پیاده سازی الگوریتم دایجسترا در زبان سی شارپ آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۸۶۲۰
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است