مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۴,۰۰۰ تـــــومان

سورس درخت پوشای کمینه با الگوریتم کروسکال به زبان سی شارپ

find minimum spanning tree using kruskal algorithm in c sharp 8410 تصویر

سورس درخت پوشای کمینه با الگوریتم کروسکال به زبان سی شارپ

در این بخش سورس درخت پوشای کمینه با الگوریتم کروسکال به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همجنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در نظریه گراف، الگوریتم کراسکال الگوریتمی است که به منظور پیدا کردن یک زیرگراف فراگیر همبند با کمترین وزن در یک گراف وزن دار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این الگوریتم برای یافتن کوچکترین درخت فراگیر در یک گراف وزن دار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. درخت پوشای کمینه یا درخت فراگیر کمینه در گراف ‌های ارزش دار ساخته می ‌شود. یک درخت پوشا درختی است که شامل همه رئوس گراف باشد اما تنها برخی از یال‌ های آنرا شامل شود.

برای به دست آوردن درخت پوشای بهینه یک گراف جهت دار متصل می توانیم از الگوریتم‌ های متفاوتی استفاده کنیم. سه الگوریتم معروف پیدا کردن درخت پوشای کمینه عبارتند از : الگوریتم کروسکال، الگوریتم پریم و الگوریتم سولین .

بعد از اجرا شدن پروژه شما می توانید گره های مورد نظر را بر روی صفحه مشخص شده قرار دهید و سپس با انتخاب دو گره فاصله آن دو را نیز تنظیم کنید. با کلیک برروی دکمه کوتاه ترین درخت، تمامی مسیر ها رسم خواهند شد. همچنین با کلیک دکمه راه اندازی مجدد، می توانید به وضیعت اولیه برگردید و این عمل را از اول انجام دهید.

نکته:

این پروژه با دات نت ۴٫۰ NET. و ویژوال استودیو ۱۰ قابل اجراع می باشد. و حالت نمایش گرافیگی آن با WPF ساخته شده است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۴۱۰
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۴,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است