مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۳۳,۰۰۰ تـــــومان

سورس پنهان سازی اطلاعات در نمودار به زبان سی شارپ

  • جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
  • بازدید ۹۰۶ نفر

hide data in chart using c sharp 8330 تصویر

سورس پنهان سازی اطلاعات در نمودار به زبان سی شارپ

در این بخش سورس پنهان سازی اطلاعات در نمودار به زبان سی شارپ با عنوان مقاله نهان نگاری بدون محدودیت داده با تغییر ماهیت داده به نمودار را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی C# نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

پنهان سازی یا نهان نگاری هنر مخفی سازی یک اطلاع در اطلاع دیگر است که اطلاع دوم دارای مفهوم مشخصی است. نهان نگاری برخلاف رمزنگاری، حمله کننده را از تحقیق درباره کشف اطلاع دیگر باز می دارد. در کارهای پژوهشی پیشین، نهان نگاری در رسانه های مختلف ماننده متن، صوت، تصویر و پیام کوتاه انجام شده است.

روش ارائه شده، هیچ داده سرباری ندارد و تمام داده، حامل اطلاع مخفی است که تنها مفهوم و شکل بیان آن تغییر کرده است. این روش در پنج گام بیان شده است که برای امنیت بیشتر اطلاعات در گام دوم از ترکیب چند جانبه نهان نگاری با رمزنگاری استفاده می شود. یکی از گام های اساسی، انتخاب مفهوم نمودار توسط کاربر یا ماشین است. در واقع در این روش هدف از اطلاعات دوم در تعریف نهان نگاری تعیین مفهوم خاص برای نمودار حامل است. این مفهوم درک نمودار حامل را بین عموم محدود می کند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۸۳۳۰
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۳۳,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است