مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۷,۰۰۰ تـــــومان

سورس الگوریتم زمانبندی LSPT به زبان سی شارپ

  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
  • بازدید ۱,۱۹۱ نفر

تصویر lspt-algorithm-in-c-sharp_8444 سورس الگوریتم زمانبندی LSPT به زبان سی شارپ

سورس الگوریتم زمانبندی LSPT به زبان سی شارپ

در این بخش سورس الگوریتم زمانبندی LSPT به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

بعد از اجرا شدن پروژه کاربر می تواند کار های مورد نظر خود را به همراه تعداد پردازنده تنظیم کرده و نتیجه اجرای الگوریتم LSPT بر روی آن کارها را مشاهده کند. الگوریتم زمانبندی LSPT کوتاه شده عبارت Lognest Shortest Processing Time است که یک نوع الگوریتم غیرقابل پس گرفتن به محسوب می شود و کارها در آن بر اساس زمان اجرایشان به صورت صعودی مرتب می شوند. بعد از آن کارها به دسته های M تایی (منظور از M، تعداد پردازنده ها است) تقسیم می شوند.

به ترتیب M کار بصورت الگوریتم LPT زمانبندی می شوند. یعنی بزرگترین کار در اولین پردازنده آزاد قرار می گیرد و کار بعدی در پردازنده آزاد بعدی و الی آخر تا تمام M کارها زمانبندی شوند. این الگوریتم تلفیقی از الگوریتم SPT و الگوریتم LPT است.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه پیاده سازی الگوریتم LSPT با زبان سی شارپ آشنا شده و دانش برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۴۴۴
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است