مشخصات

زبان

C

بانک اطلاعاتی

فایل ها

c

توضیحات

به همراه توضیحات فارسی خطوط برنامه

۱۷,۰۰۰ تـــــومان

سورس ضرب اعداد بزرگ به زبان C

  • شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
  • بازدید ۱,۸۵۸ نفر

multiply large numbers in c 7702 تصویر

سورس ضرب اعداد بزرگ به زبان C

در این بخش سورس ضرب اعداد بزرگ به زبان C را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار DevC++ با زبان برنامه نویسی C نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه اجرا شدن پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

همانطور که می دانید، ظرفیت نوع داده int و حتی long محدود است و نمی توانیم بیش از رنج تعریف شده، مقدار بیشتری درون آن ها ذخیره کنیم. بنابراین راه حلی که برای این مشکل در نظر گرفته می شود، استفاده از رشته (String) به جای integer است. به این صورت که به جای آن که عدد داده شده را در داخل متغیر از نوع int یا long ذخیره کنیم، آن را در داخل متغیری از نوع string ذخیره می کنیم تا محدودیت تعداد ارقام را از بین ببریم. سپس برای انجام عملیات ریاضی بر روی این اعداد بسیار بزرگ، تک تک اعداد را از رشته خارج کرده و به نوع int تبدیل می کنیم و عملیات مورد نظرمان را بر روی آن اعمال می کنیم.

در این پروژه، بعد از اجرا شدن برنامه کاربر اعداد بزرگ مورد نظر خودش را وارد می کند و سپس برنامه نتیجه ضرب آن اعداد را محاسبه کرده و در خروجی نمایش می دهد. شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید نحوه کار با آرایه های تک بعد و آرایه های چند بعدی، رشته ها و اعداد بسیار بزرگ را یاد گرفته و مهارت برنامه نویسی خودتان را ارتقا دهید.

قسمت های از سورس کد

 


تصویر 1
باکس دانلود
شناسه:
۷۷۰۲
زبان:
C
فایل ها:
c
توضیحات:
به همراه توضیحات فارسی خطوط برنامه
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است