سورس بازی غذا خور تحت شبکه به زبان سی شارپ

  • جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
  • بازدید ۳۳۶ نفر

online food eater game in c sharp 8589 تصویر

سورس بازی غذا خور تحت شبکه به زبان سی شارپ

در این بخش سورس بازی غذا خور تحت شبکه به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در این پروژه که از یک برنامه سرور (Server) و یک برنامه کلاینت (Client) تشکیل شده است، کاربر باید ابتدا برنامه سرور را اجرا کند و سپس برنامه های کلاینت را اجرا نماید. بعد از آن با کلید بر روی گزینه “اتصال” برنامه های کلاینت به سرور متصل می شوند و با کلیک بر روی گزینه “شروع بازی” در برنامه سرور بازی شروع می شود. نحوه بازی به این صورت است که برنامه سرور تعدادی غذا در محیط بازی به صورت تصادفی تولید می کند و مختصات آن ها به کلاینت ها ارسال می کند. سپس کلاینت ها می توانند با حرکت دادن بازیکن خود، غذا های موجود در محیط بازی را بخورند و متیاز کسب کنند. در پایان بازی که در حالت پیش فرض ۶۰ ثانیه است، هر بازیکن که غذای بیشتری خورده باشد، برنده خواهد بود.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه برنامه نویسی سوکت و چگونگی ساخت بازی های آنلاین آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۵۸۹
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است