سورس بازی پنگوئن تحت شبکه به زبان سی شارپ

online penguin game in c sharp 8585 تصویر

سورس بازی پنگوئن تحت شبکه به زبان سی شارپ

در این بخش سورس بازی پنگوئن تحت شبکه به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در این پروژه ابتدا باید برنامه سرور را باز کنید و سپس چند نمونه از برنامه کلاینت باز کنید و دکمه اتصال سرور و کلاینت ها را بزنید تا برنامه های کلاینت به سرور متصل شوند. بعد از آن با کلیک بر روی گزینه “شروع بازی” می توانید بازی را شروع کنید. نحوه بازی به این شکل است که برنامه سرور به صورت تصادفی (Random) مختصاتی در محیط بازی تولید می کند و آن را به برنامه های متصل شده ارسال می کند و برنامه های کلاینت مختصات پنگوئن را بر اساس آن تنظیم می کنند. هر بازیکن که بتواند زودتر بر روی پنگوئن کلیک کند، امتیاز کسب می کند تا زمان مشخص شده برای بازی تمام شود (زمان پیش فرض ۶۰ ثانیه است). در نهایت بازیکنی که امتیاز بیشتری داشته باشد، برنده است.

یکی از ویژگی های مهم این سورس کد استفاده از سوکت برای اجرای آنلاین بازی است. شما با مشاهده کدهای این پروژه جالب می توانید با نحوه ساخت بازی های آنلاین آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۵۸۵
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است