مشخصات

زبان

C++

بانک اطلاعاتی

فایل ها

cpp

۲۲,۰۰۰ تـــــومان

سورس بازی پک من (Pacman) به زبان C++

  • دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
  • بازدید ۲,۳۸۹ نفر

pacman game in cpp 8168 تصویر

سورس بازی پک من به زبان C++

در این بخش سورس بازی پک من به زبان C++ را آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Code::Blocks و زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه اجرا شدن پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در این پروژه بعد از اجرا شدن برنامه، توضیحات بازی به همراه یک منوی سه گزینه ای شامل Hard، Normal و Easy برای انتخاب سطح بازی نمایش داده می شود که کاربر با انتخاب یکی از سطح های تعیین شده وارد محیط بازی می شود. بعد از شروع شدن بازی یک موجود از قسمت بالایی نقشه شروع به حرکت می کند تا بازیکن شمار را بخورد. اگه موفق به این کار شود، شما بازی را می بازید. همچنین شما با خوردن نقظه هایی که با حرکت آن موجود ایجاد می شوند، می توانید امتیاز کسب کنید.

بازی پک من (PACMAN) توسط شرکت Namco که یکی از شرکت های بزرگ ژاپنی در حوزه ساخت بازی های رایانه ای است، تولید شده است. این بازی علی رخم داشتن گرافیک حرفه ای هنوز هم آمار دانلود بالایی در فروشگاه هایی مثل Google Play دارد.

شما با مشاهده سورس کد این بازی می توانید با نحوه ساخت بازی های ساده، استفاده از امکانات زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (مانند رشته، آرایه چند بعدی و غیر) آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خودتان را افزایش دهید.

نکته! برای حرکت دادن مهره خود باید از کلید های جهت دار (بالا، پایین، چپ و راست) استفاده کنید.

قسمت های از سورس کد

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۸۱۶۸
زبان:
C++
فایل ها:
cpp
قیمت:
۲۲,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است