مشخصات

زبان

جاوا

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۱,۰۰۰ تـــــومان

سورس بازی مار (Snake) به زبان Java

  • پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
  • بازدید ۲,۱۰۶ نفر

snake game in java 8960 تصویر

سورس بازی مار (Snake) به زبان Java

در این بخش سورس بازی مار (Snake) به زبان Java را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار IntelliJ IDEA و زبان برنامه نویسی جاوا  نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

بازی مار (Snake Game) در گذشته (قبل از تولید شدن بازی های مدرن و گرافیکی) یکی از محبوب ترین بازی ها بود و البته هنوز هم طرفداران زیادی در جهان دارد. بازی Snake اولین بار در سال ۱۹۹۷ و گوشی نوکیا ۶۱۱۰ ظاهر شد. در حال حاضر نسخه های مختلفی از این بازی برای گوشی های هوشمند تولید شده است.

قوانین بازی، همان قوانین رایج است. یعنی نباید به دیواره های محیط بازی و بدنه خود مار برخورد کنید. اگرم هم غذا (سیب) خوردید، یک واحد به طول مار اضافه می شود. برای حرکت دادن مار باید از کلیدهای جهت دار کیبورد (یعنی بالا، پایین، چپ و راست) استفاده کنید. اگر هیچ کلیدی فشار داده نشود، مار به آخرین سمتی که تغییر جهت داده است، ادامه حرکت می دهد.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه ساخت بازی های ساده و گرافیکی با استفاده از زبان جاوا آشنا شده و مهارت خودتان را افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۹۶۰
زبان:
جاوا
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است