نرم افزار JetBrains PyCharm – برنامه نویسی به زبان پایتون

  • پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
  • بازدید ۶,۳۷۶ نفر

pyCharm for language python 945 1 تصویر

نرم افزار JetBrains PyCharm

در این بخش یکی دیگر از IDE های قدرتمند و مشهور در زمینه برنامه نویسی را برای شما آماده کردیم که محصولی از شرکت نرم افزاری JetBrains و مخصوص برنامه نویسی به زبان پایتون می باشد. نام این ابزار قدرتمند JetBrains PyCharm Pro 2017.3.3 است که در ادامه در ادامه به معرفی آن پرداخته و لینک دانلود رایگان آخرین نسخه به فیلم همراه آموزش نصب در ویندوز قرار داده شده است.

معرفی زبان برنامه نویسی پایتون

پایتون (به انگلیسی: Python) در سال ۱۹۹۱ توسط Guido van Rossum در کشور هلند ساخته شد و هدف اصلی از ساخت آن بالا بردن خوانایی برنامه نوشته شده  همراه با بازدهی آن بوده است. پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، شی گرا و سطح بالا است که امروزه جزء برترین زبان های برنامه نویسی می باشد. پایتون به دلیل سادگی که دارد در میان برنامه نویسان بسیار محبوب است و برای کسانی که قصد یاد گیری برنامه نویسی را دارند بسیار مناسب می باشد. زبان Python مدل‌ های مختلف برنامه‌ نویسی از جمله برنامه نویسی شی گرا و برنامه‌ نویسی دستوری و تابع محور را پشتیبانی کرده و جهت مشخص نمودن نوع متغییرها از یک سامنه پویا بهره می برد.

pyCharm for language python 945 2 تصویر

معرفی نرم افزار JetBrains PyCharm

نرم افزار JetBrains PyCharm محیط یکپارچه توسعه نرم افزار برای زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که قابلیت های زیادی از جمله بررسی و آنالیز کدهای نوشته شده، خطایابی، محیط گرافیکی و … را دارد و باعث افزایش سرعت کد نویسی و همچنین دقت برنامه نویس در نوشتن کد ها می شود. همچنین نرم افزار پای‌ چارم یک ویرایش گر بسیار قدرتمند دارد که باعث تمیزی کدها و کمتر شدن حجم آن ها می شود.

pyCharm for language python 945 3 تصویر

همچنین شما می توانید نرم افزار های نوشته شده به زبان پایتون در این نرم افزار را با استفاده از امکان Google App Engine در Google Apps منتشر سازید. به جرات می توان گفت که نرم افزار JetBrains PyCharm یکی از بهترین محیط های توسعه نرم افزار به زبان پایتون می باشد که هر برنامه نویسی را مجذوب خود می کند.

pyCharm for language python 945 4 تصویر

 

باکس دانلود
شناسه:
۹۴۵
فرمت فایل:
Rar
اندازه فایل:
۲۵۸٫۵ مگابایت
ابزار های مرتبط
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است