نرم افزار XAMPP Server – شبیه ساز وب سرور بر روی ویندوز

  • سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۳,۳۴۴ نفر

تصویر software-xampp-server-for-windows_172_1 نرم افزار XAMPP Server - شبیه ساز وب سرور بر روی ویندوز

دانلود نرم افزار XAMPP v7.1.10

در این بخش دانلود نرم افزار XAMPP جهت شبیه سازی سرور بر روی کامپیوتر را آماده کرده ایم که یکی از بهترین نرم افزار های شبیه ساز سرور به حساب می آید و کار کردن با آن نیز بسیار آسان و راحت است.

معرفی نرم افزار XAMPP

از آن جایی که نصب و پیکر بندی یک وب سرور مانند Apache و همچنین اضافه کردن سایر مواردی که برای برنامه نویسی سمت سرور نیاز هستند بر روی یک سیستم عامل کار بسیار دشواری می باشد، اکثر برنامه نویسانی که با زبان برنامه نویسی PHP کار می کنند از نرم افزار هایی مانند XAMPP استفاده می کنند، زیرا این نرم افزار تمامی کار های دشواری که در بالا گفته شد را فقط با چند کلیک ساده و بیشتر به صورت خودکار انجام می دهد و حتی کاربر های مبتدی که حداقل اطلاعات را در مورد این نرم افزار دارند می توانند با استفاده از آن برنامه هایی همچون PHP ،MySql ،Apache را به راحتی نصب و پیکربندی نمایند. در واقع شما با استفاده از نرم افزار XAMPP می توانید کدهایی را که به زبان PHP نوشته اید را بر روی سیستم خود و بر روی هاست محلی (localhost) اجرا کنید. بنابراین نرم افزار XAMPP محیطی را فراهم می کند که می توانید در آن برنامه های خود را به صورت آزمایشی اجرا و اشکالات آن را بر طرف نمایید و در نهایت بر روی هاست اصلی آپلود کنید تا به صورت آنلاین قابل دسترسی باشد.

تصویر software-xampp-server-for-windows_172_2 نرم افزار XAMPP Server - شبیه ساز وب سرور بر روی ویندوز

برخی از امکانات کلیدی که نرم افزار XAMPP برای شما فراهم می کند:

  • امکان نصب و راه اندازی یک وب سرور تقریبا کامل بر روی کامپیوتر شخصی
  • انجام عملیات هایی نظیر نصب و پیکربندی Apache ،Php ،MySql به صورت اتوماتیک
  • فراهم شدن محیطی برای اجرای کد های PHP
  • عدم نیاز به خرید هاست از اینترنت و هزینه های اضافی
  • امکان نصب همه سیستم های مدیریت محتوا (Content Manager System) بر روی کامپیوتر و استفاده به صورت آفلاین
  • شامل برنامه هایی بسیار مفید و کاربردی نظیر : Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 و NetWare Systems v3.32, Ming, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql
 

باکس دانلود
شناسه:
۱۷۲
فرمت فایل:
Rar
اندازه فایل:
۱۱۹ مگابایت
ابزار های مرتبط
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است