مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۷,۰۰۰ تـــــومان

سورس مسئله n وزیر با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ

solving n queens problem with hopfield network using c sharp 8390 تصویر

سورس مسئله n وزیر با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ

در این بخش سورس مسئله n وزیر با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

مسئله چند وزیر یک معمای شطرنجی و ریاضیاتی است که بر اساس آن باید n وزیر شطرنج در یک صفحه n×n شطرنج به‌گونه ای قرار داده شوند که هیچ‌ یک زیر ضرب دیگری نباشند. با توجه به اینکه وزیر به صورت افقی، عمودی و اُریب حرکت می‌کند، باید هر وزیر را در طول، عرض و قطر متفاوتی قرار داد. مسئله n وزیر، نسخه توسعه یافته مسئله معروف ۸ وزیر است که می توان آن را با هر تعداد وزیر (در کمترین حالت با ۴ وزیر) اجرا و حالت های ممکن را مشاهده کرد.

شبکه هاپفیلد یکی دیگر از شبکه ‌های عصبی مصنوعی بازگشتی است که می تواند در نقش سیستمی دارای حافظه وابسته شامل اجزایی دو حالته ظاهر شود. این نوع شبکه ها بیشتر در برطرف کردن نویز از تصویر و یا هر الگوی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از اجرا شدن فایل اجرایی پروژه یک پنجره شامل یک صفحه شطرنج، یک بخش مربوط به محاسبات و یک بخش مربوط به تنظیمات و دکمه ها باز می شود و کاربر می تواند با مشخص کردن اندازه مورد نظر عملیات محاسبه را انجام دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۳۹۰
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است