مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۲۲,۰۰۰ تـــــومان

سورس شبیه سازی فروشنده دوره گرد با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ

  • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
  • بازدید ۴۳۸ نفر

solving travelling salesman problem with hopfield network in c sharp 8396 تصویر

سورس شبیه سازی فروشنده دوره گرد با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ

در این بخش سورس شبیه سازی فروشنده دوره گرد با شبکه عصبی هاپفیلد به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

فروشنده دوره گرد (Travelling Salesman) یکی از مسائلی است که اکثر برنامه نویسان با آن آشنا هستند. صورت این مسئله به این شکل است که ما چند شهر داریم که هزینه رفتن مستقیم از یکی به دیگری را می دانیم. حال باید کوتاه ترین و کم هزینه ترین مسیری که از یک شهر شروع و از تمامی شهرها فقط یکبار عبور کند و به شهر اول باز گردد را پیدا کنیم.

شبکه هاپفیلد (Hopfield network) یکی دیگر از شبکه ‌های عصبی مصنوعی بازگشتی است که می تواند در نقش سیستمی دارای حافظه وابسته شامل اجزایی دو حالته ظاهر شود. شبکه هاپفیلد معماری خاصلی دارد که آن را از سایر شبکه ها متمایز می کند. این نوع شبکه ها بیشتر در برطرف کردن نویز از تصویر و یا هر الگوی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه حل مسئله فروشنده دوره گرد با استفاده از شبکه عصبی هاپفیلد رو یاد گرفته و مهارت برنامه نویسی خودتان را ارتقا دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۸۳۹۶
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۲۲,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است