مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۷,۰۰۰ تـــــومان

سورس استگانوگرافی در تصاویر با استفاده از الگوریتم SDSA به زبان سی شارپ

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • بازدید ۱۳۱ نفر

steganography using sdsa algorithm in c sharp 8533 تصویر

سورس استگانوگرافی در تصاویر با استفاده از الگوریتم SDSA به زبان سی شارپ

در این بخش سورس استگانوگرافی در تصاویر با استفاده از الگوریتم SDSA به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

پنهان نگاری (Steganography) به دانش و هنر برقراری ارتباط پنهانی گفته می شود که هدف از آن پنهان نمودن ارتباط بوسیله قرار دادن پیام در یک رسانه پوششی است به نحوی که نتوان موجودیت پیام پنهان شده در رسانه را حتی به صورت احتمالی آشکار ساخت و این پنهان سازی باید به گونه ای باشد که کمترین تغییر قابل کشف در رسنانه هدف ایجاد شود. استگانوگرافی شاخه ای از علم Data Hiding است. تفاوت اصلی موجود بین پنهان نگاری و رمزنگاری در این است که در رمزنگاری هدف فقط مخفی کردن اطلاعات است و ما میدانیم که اطلاعات وجود دارد ولی مخفی شده است. اما در پنهان نگاری هدف مخفی نمودن هر گونه نشانه از وجود پیام است.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با چگونگی استگانوگرافی و همچنین نحوه استفاده از الگوریتم SDSA در زبان برنامه نویسی سی شارپ آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خودتان را تا حد زیادی افزایش دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۸۵۳۳
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است