مشخصات

زبان

java

بانک اطلاعاتی

فایل ها

java

توضیحات

به همراه سورس کامل پروژه در محیط اندروید استودیو

۸۸,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

سورس برنامه ذخیره استوری اینستاگرام با اندروید استودیو (Android Studio)

  • شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
  • بازدید ۳,۰۵۵ نفر

تصویر story-saver-instagram-android-studio_1113_1 سورس برنامه ذخیره استوری اینستاگرام با اندروید استودیو (Android Studio)

سورس برنامه ذخیره استوری اینستاگرام با اندروید

در این بخش سورس برنامه ذخیره استوری اینستاگرام با نرم افزار Android Studio به همراه آموزش نحوه راه اندازی آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی آن پرداخته و فیلم و تصاویری از محیط برنامه قرار داده شده و همچنین دموی برنامه نیز به صورت رایگان حهت بررسی آماده دانلود می باشد.

استوری اینستاگرام چیست ؟

استوری اینستاگرام (Story)، قابلیتی می باشد که اخیرا به اینستاگرام افزوده شده است. از طریق این قابلیت می توان تصاویری ارسال نمائید که آن تصاویر قابل ذخیره شدن نمی باشند و بعد از گذشت 24 ساعت به طور خودکار پاک می گردد.

معرفی برنامه

برنامه ذخیره استوری اینستاگرام اجازه می دهد تا به صورت رایگان و آسان عکس ها و فیلم ها را از استوری شبکه اجتماعی Instagram دانلود کنید. با وارد شدن به برنامه ذخیره استوری اینستاگرام، علاوه بر دانلود خودکار تصاویر و فیلم ها، می توانید با انتخاب گزینه Repost پست ها را بر روی صفحه شخصی خود پست نمائید. سورس برنامه ذخیره استوری اینستاگرام ابزاری می باشد که از طریق آن می توان استوری های افراد را در گوشی خود ذخیره نمائید. اگر اطلاع داشته باشید، زمانی که قصد داشته باشید تا از استوری فردی در اینستاگرام اسکرین شات تهیه کنید، یک پیام برای او ارسال می گردد و او از این کار شما اطلاع پیدا می کند. با استفاده از نرم افزار Story Save می توان بدون اینکه که کسی اطلاع پیدا کند، استوری کاربر مورد نظر را ذخیره نمائید.

نحوه استفاده:

  • ورود به اینستاگرام
  • نمایش استوری از پروفایل خود
  • تصاویر و فیلم ها را دستگاه خود ذخیره کنید

امکانات:

  • کاربری آسان
  • ایمن و سبک
  • تصاویر و ویدیو را تماشا کنید و در صورت تمایل ذخیره نمائید
 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۱۱۱۳
زبان:
java
فایل ها:
java
توضیحات:
به همراه سورس کامل پروژه در محیط اندروید استودیو
قیمت:
۸۸,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است