مشخصات

زبان

C

بانک اطلاعاتی

فایل ها

c

توضیحات

به همراه توضیحات فارسی خط به خط کدها

۱۷,۰۰۰ تـــــومان

سورس مدیریت دانش آموزان به زبان C

students management system in c 7710 تصویر

سورس مدیریت دانش آموزان به زبان C

در این بخش سورس مدیریت دانش آموزان به زبان C را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار DevC++ با زبان برنامه نویسی C نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه اجرا شدن پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در این پروژه، بعد از اجر اشدن برنامه یک منوی ۶ گزینه به کاربر نمایش داده می شود که با استفاده از آن ها می تواند دانش آموزان را مدیریت کند. گزینه های منو شامل موارد زیر هستند:

  • Add New Record
  • Edit Record
  • Show List Record
  • Find Record
  • Delete Record
  • Exit Program

گزینه اول با گرفتن اطلاعات مربوط به دانش آموز (مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر و غیره) یک رکورد جدید به فایل اضافه می کند. گزینه دوم با گرفتن یک شناسه (ID) اطلاعات یک دانش آموز را ویرایش و دوباره در فایل ذخیره می کند. گزینه سوم لیست دانش آموزان ثبت شده را نمایش می دهد. گزینه چهارم با گرفتن شناسه دانش آموز، اطلاعات آن را چاپ می کند. گزینه پنجم با گرفتن شناسه داشن آموز، اطلاعات آن را از فایل حذف می کند. گزینه آخر هم برای خروج از برنامه استفاده می شود. شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید نحوه کار با فایل، ساختار، نوشتن ساختار در فایل، خواندن به اندازه یک ساختار از فایل و غیره را یاد گرفته و مهارت برنامه نویسی خود را ارتقا دهید.

قسمت های از سورس کد

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۷۷۱۰
زبان:
C
فایل ها:
c
توضیحات:
به همراه توضیحات فارسی خط به خط کدها
قیمت:
۱۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است