تبدیل کدهای برنامه نویسی به یکدیگر با Tangible Software

  • چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
  • بازدید ۳,۰۰۶ نفر

tangible software source code converters 1354 تصویر

تبدیل کدهای برنامه نویسی به یکدیگر

در این بخش مجموعه Tangible Software Source Code Converters 18.2.28 را برای تبدیل کدهای برنامه نویسی به یکدیگر آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی آن پرداخته و لینک دانلود رایگان قرار داده شده است.

تبدیل کدهای برنامه نویسی به یکدیگر

مجموعه Tangible Software Source Code Converters نام پکیجی شامل ابزار های کارا و مفید به منظور تبدیل کدهای برنامه نویسی به یکدیگر (زبان های C++ , VB , C# , Java) می باشد. زبان های برنامه نویسی سی پلاس پلاس ، ویژوال بیسیک ، سی شارپ و جاوا اغلب اهمیت بسیار بالایی در بین توسعه دهندگان دارد اما در مواقعی ممکن است شما به دلایل مختلف نیاز به استفاده از سورس کد هایی باشد که به زبانی خارج از تخصص برنامه نویسی نوشته شده است.

در چنین مواقعی شاید به داکیومنت ها و رفرنس های آن زبان مراجعه کرده و سعی می کنید که منطق و الگوریتم آن کد را بیاموزید. این عمل اگرچه قابل انجام است اما راه حل مناسبی برای یک برنامه نویس نمی باشد در صورتی که استفاده شما از آن سورس کد فقط به دفعات معدودی محدود نمی شود و نمی خواهید آن زبان را به صورت تخصصی بررسی نمائید. همینطور در مواقعی که با کم بود وقت مواجه هستید و قصد دارید تا سریعا الگوریتم سورس کد را متوجه شوید باز هم این کار راه حل مناسبی نخواهد بود.

تبدیل زبان های C++ , VB , C# , Java به یکدیگر

در این شرایط بهترین روش تبدیل سورس کد به زبان مورد نظر شما خواهد بود. بدین منظور ابزار های مختلفی وجود دارند اما ما در این پست مجموعه ای از بهترین ابزار های تبدیل سورس را در اختیار شما علاقمندان برنامه نویسی قرار می دهیم که با استفاده از آن می توانید زبان های C++ , VB , C# , Java را به یکدیگر تبدیل نمائید. به عنوان مثال بوسیله ابزار C++ to Java converter قادر خواهید بود تا به سادگی و با دقت بالا کدهای زبان سی پلاس پلاس را به معادل جاوا تبدیل نمائید.

از این طریق همه فایل ها و ساختار فولدر مبدا به ساختار معادل در زبان مقصد با سرعت بالا و تا حد امکان بدون مشکل تبدیل می شود. قابل ذکر است که در شرایطی که به دلایل مختلفی نیاز باشد تا دخالت و تصمیم گیری شما در برنامه اعمال شود، مبدل با درج کامنت ها، اخطارها و اطلاعات لازم شما را از این موضوع مطلع می نماید.

ابزار های موجود در مجموعه Tangible Software

باکس دانلود
شناسه:
۱۳۵۴
فرمت فایل:
Rar
اندازه فایل:
۱۳٫۸ مگابایت
لینک دانلود:
جهت دانلود در کانال تلگرامی (ID: @Sourcesara) عضو شده و از لینک زیر دانلود را انجام دهید
ابزار های مرتبط
بسته های ضروری Android SDK

بازدید ۸۶۳ نفر
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است