سورس بازی دوز با الگوریتم هرس آلفا بتا به زبان سی شارپ

tic tac toe game using alpha beta pruning in c sharp 8427 تصویر

سورس بازی دوز با الگوریتم هرس آلفا بتا به زبان سی شارپ

در این بخش سورس بازی دوز با الگوریتم هرس آلفا بتا به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در محیط نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه کارکرد پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

بعد از اجرا شدن پروژه، از کاربر در مورد این که آیا می خواهد اولین حرکت را انجام دهد یا خیر و سپس در مورد سطح بازی که یک عدد بین ۱ تا ۸ است، سوال می شود. بعد از آن بازی شروع می شود و کاربر هر بار باید مختصات خانه مورد نظرش را انتخاب کند. مختصات باید عددی بین ۰ تا ۲ باشد. در آخر نتیجه بازی در خروجی به کاربر نمایش داده می شود.

از الگوریتم هرس آلفا بتا (Alpha-beta pruning) به منظور بهبود عملکرد و کارایی الگوریتم درخت کمیه بیشینه یا درخت بازی (Minmax Tree) مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که از الگوریتم هرس آلفا بتا استفاده شود، قسمت هایی از درخت Minmax پیمایش نمی شوند و این موضوع باعث می شود تا پیمایش درخت کمینه بیشینه تا یک عمق مشخص در زمانی کوتاه تری انجام شود.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه می توانید با نحوه استفاده از الگوریتم Alpha-beta pruning در یک برنامه واقعی آشنا شده و مهارت برنامه نویسی خود را ارتقا دهید.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۸۴۲۷
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است