مشخصات

زبان

سی شارپ

بانک اطلاعاتی

فایل ها

۱۱,۰۰۰ تـــــومان

سورس الگوریتم DES سه گانه به زبان سی شارپ

  • پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
  • بازدید ۴۰۴ نفر

triple des algorithm in c sharp 8299 تصویر

سورس الگوریتم DES سه گانه به زبان سی شارپ

در این بخش سورس الگوریتم DES سه گانه به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم که در نرم افزار Visual Studio و زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است. در ادامه می توانید توضیحات، تصاویر و همچنین فیلمی از نحوه اجرا شدن پروژه را مشاهده کنید.

توضیحات پروژه

در این پروژه بعد از اجرا شدن برنامه فرمی با امکان انتخاب فایل ورودی، فایل خروجی، پسورد و مقدار IV (که برای رمزنگاری از آنها استفاده می شود)، نوع رمزنگاری و غیره به کاربر نمایش داده می شود و کاربر می تواند با استفاده از آن ها داده های مورد نظر خود را رمزگذاری و یا رمزگشایی کند.

الگوریتم DES سه گانه (۳DES نیز نامیده می شود) به دلیل ضعف الگوریتم DES در مقابل حملات Brute Force تولید شده است. در حقیقت این الگوریتم نسخه بهبود یافته الگوریتم DES است که در آن هر بلاک سه بار توسط رمز کننده DES رمزگذاری می شود. در این الگوریتم اندازه بلاک ۶۴ بیت و طول کلید ۱۱۲ بیت است.

شما با مشاهده سورس کد این پروژه و یادگیری روش رمزگذاری داده ها می توانید اطلاعات مهمی که در برنامه های خود از آن ها استفاده می کنید را به صورت رمز شده در بیاورید تا دسترسی به آن ها توسط افراد غیرمجاز دشوار شود.

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۸۲۹۹
زبان:
سی شارپ
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است