کتاب آموزش توابع ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) به صورت PDF فارسی

  • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
  • بازدید ۱,۵۳۵ نفر

visual basic net functions learning book in pdf 898 تصویر

آموزش توابع ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET)

در این بخش کتاب آموزش توابع ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) را برای شما علاقمندان به برنامه نویسی آماده کرده ایم که توسط بهروز راد در ۶۵ صفحه در قالب فایل PDF فارسی نوشته شده است. در ادامه به معرفی VB.NET پرداخته و لینک دانلود این کتاب آموزشی قرار داده شده است.

ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET)

ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) زبان برنامه نویسی نسبتا جدیدی است که توسط شرکت مایکروسافت به منظور نوشتن نرم افزار های مبتنی بر چارچوب دات نت طراحی و توسعه یافته است. این زبان برنامه نویسی برخلاف تصوراتی که بیشتر برنامه نویسان دارند زبان قدرتمند و مدرنی می باشد و شباهت بسیاری به زبان برنامه نویسی سی شارپ دارد. به گونه ایی که کتابخانه های نوشته شده در سی شارپ را می توان در برنامه ویژوال بیسیک دات نت به طور مستقیم استفاده کرد و برعکس این کار نیز امکان پذیر است.

کاربرد زبان VB.NET

با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) می توانید علاوه بر سیستم عامل ویندوز برای دستگاه های تلفن همراه هوشمند نیز برنامه های کاربردی بنویسید. شما می توانید در این زبان به منظور کار با پایگاه داده از بستر ADO.NET استفاده کنید. همچنین امکان ساخت برنامه های تحت وب با استفاده از تکنولوژی ASP.NET نیز در زبان ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) فراهم شده است. از زبان برنامه نویسی VB.NET بیشتر برای ساخت برنامه های تجاری و بزرگ استفاده می شود که امکاناتی فراوانی را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد تا محیطی پویا و کاربردی طراحی کنند. شما با مطالعه این کتاب VB.NET با توابع پر استفاده و مهم VB.NET آشنا خواهید شد که می توانید در نوشتن نرم افزار های مورد نظر تان از آن ها بهره ببرید و نرم افزاری حرفه ایی و کاربردی بنویسید.


باکس دانلود
شناسه:
۸۹۸
صفحات:
۶۵ صفحه
زبان:
فارسی
فرمت فایل:
PDF
اندازه فایل:
۷۴۰ کیلوبایت
لینک دانلود:
جهت دانلود در کانال تلگرامی (ID: @Sourcesara) عضو شده و از لینک زیر دانلود را انجام دهید
کتاب های مرتبط
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است